Aleksandra Doboszyńska-Zubik

Aleksandra Doboszyńska-Zubik

Aleksandra Doboszyńska-Zubik

Możliwość komentowania Aleksandra Doboszyńska-Zubik została wyłączona

SPECJALISTA POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII

 

ZAWODOWO

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zainteresowanie ginekologią i położnictwem zapoczątkował u mnie staż podyplomowy w Szpitalu Kolejowym w Katowicach, gdzie w ramach Oddziału Klinicznego Ginekologii Onkologicznej miałam przyjemność obserwować i uczyć się od wieloletniego Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie ginekologii onkologicznej docenta Bogdana Michalskiego. Po stażu odbyłam podstawowe szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Ginekologiczno -Położniczym Szpitala w Knurowie poszerzone o staże w Ośrodkach Klinicznych oraz udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę, śledząc doniesienia polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych (ACOG, RCOG). Po uzyskaniu dyplomu specjalisty kontynuuję pracę w Szpitalu w Knurowie oraz prowadzę poradnictwo ambulatoryjne w gabinecie w Knurowie.

Jako kobieta ginekolog staram się wychodzić naprzeciw potrzebom pacjentek i traktować je tak, jak sama chcę być traktowana, będąc pacjentką. Chcę by kobiety były świadomymi uczestnikami procesu diagnostyki i leczenia. 

 

PRYWATNIE

Zaginam czasoprzestrzeń, łącząc pracę z wychowywaniem 3 bąbli i aspiracjami do bycia najfajniejszą mamą na świecie 😉 I żoną też 😉

 

GDZIE PRZYJMUJĘ?

Poniedziałek:  wizyty prywatne; Prognostic, ul. Koziełka 8, Knurów,

-poniedziałki w godzinach dopołudniowych

-co druga środa w godzinach popołudniowych

INFORMACJE KONTAKTOWE:

tel. prywatny 604 424 366

Prognostic, Knurów, ul. Koziełka 8, tel. rejestracja 32 236 30 10  

O Autorze:

Powrót na górę