Radosław Zubik

Radosław Zubik

Radosław Zubik

Możliwość komentowania Radosław Zubik została wyłączona

SPECJALISTA POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII

BADANIA PRENATALNE

ZAWODOWO

Specjalista położnictwa i ginekologii, starszy asystent oddziału ginekologiczno – położniczego w Knurowie. Absolwent Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej. Ukończył studia podyplomowe „Prawo w ochronie zdrowia” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Sekcji Ultrasonografii PTGiP. Świetny operator i laparoskopista, w 2007r. ukończył kurs laparoskopii w European Institute Of Telesurgery w Strasbourgu, zajmuje się m.in. laparoskopią niepłodności, chorób jajników i jajowodów oraz mięśniaków macicy. Posiada Certyfikat The Fetal Medicine Foundation w zakresie ultrasonografii I trymestru ciąży oraz certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w zakresie badań prenatalnych, echokardiografii płodowej i badań dopplerowskich w ciąży. Badaniami prenatalnymi zajmuje się od 2010r., jako jeden z pierwszych specjalistów badań prenatalnych w Gliwicach i gminie Knurów. Aktualnie wykonuje badania prenatalne w ramach praktyki prywatnej oraz Programu Badań Prenatalnych finansowanych przez NFZ, kwalifikując do Programu pacjentki na podstawie skierowania od lekarza prowadzącego lub stwierdzenia wady płodu. Organizuje poradnictwo genetyczne, konsultacje specjalistów, diagnostykę inwazyjną oraz nieinwazyjną diagnostykę wolnego DNA płodowego NIFTY™. 

 

PRYWATNIE

Mąż cudownej żony, ojciec jeszcze cudowniejszego syna oraz dwóch córek, kucharz, ogrodnik, budowniczy, człowiek „złota rączka”.

 

GDZIE PRZYJMUJĘ?

Wtorek: wizyty prywatne, badania prenatalne prywatne i finansowane z NFZ; Gliwice, Aramedica godz. 13:30 – 20:00
Środa: wizyty prywatne, badania prenatalne prywatne wizyty i badania prenatalne prywatne; Knurów, Prognostic godz. 13:30 – 18:00
Piatek: wizyty prywatne, badania prenatalne prywatne i finansowane z NFZ; Gliwice, Aramedica godz. 13:30 – 17:00

INFORMACJE KONTAKTOWE:

tel. 601 199 581

Aramedica, Gliwice, ul. Częstochowska 20/2, tel. rejestracja 531 932 555

Prognostic, Knurów, ul. Koziełka 8, tel. rejestracja 32 236 30 10  

O Autorze:

Powrót na górę